Salesforce Suite (8.x-3.6) - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: Modules
eo: Moduloj

en: ID
eo: Identigilo

en: Page
eo: Paĝo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Apply
eo: Apliku

en: Mapping
eo: Mapigo

en: Direction
eo: Direkto

en: Bundle
eo: Fasko

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Dependencies
eo: Dependecoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
