Salesforce Suite (8.x-4.0-beta1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: Page
se: Siidu

en: Fields
se: Giettit

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
