Salesforce Suite (8.x-4.0) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Last Updated
lv: Pēdējie atjauninājumi

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Page
lv: Lapa

en: Fields
lv: Lauki

en: Desc
lv: Dilst.

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Entity
lv: Entītija

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Field Type
lv: Laika Veids

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Properties
lv: Īpašības

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
