Salesforce Suite (8.x-4.1) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Version
eu: Bertsioa

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Modules
eu: Moduluak

en: ID
eu: IDa

en: Page
eu: Orria

en: Fields
eu: Eremuak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Entity
eu: Entitatea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Direction
eu: Helbidea

en: Broken
eu: Apurtuta

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak

en: Asc
eu: Goraka
