Salesforce Suite (8.x-4.1) - en to fi translation catalogue (50 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Last Updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Version
fi: Versio

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: (none)
fi: (ei mitään)

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Sync
fi: Synkronoi

en: Modules
fi: Moduulit

en: Page
fi: Sivu

en: Fields
fi: Kentät

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Default language
fi: Oletuskieli

en: Authored on
fi: Luotu

en: Token
fi: Muuttuja

en: Constant
fi: Vakio

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Authorization
fi: Vahvistus

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Direction
fi: Suunta

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: Bundle
fi: Paketti

en: Providers
fi: Tarjoajat

en: Broken
fi: Rikkinäinen

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Switch to the direct input mode
fi: Vaihda suorasyöttötilaan

en: Switch to data selection
fi: Vaihda tiedonvalintatilaan

en: Data selector
fi: Tiedonvalitsin

en: Master
fi: Isäntä

en: Log errors only
fi: loggaa ainoastaan virheet
