Salesforce Suite (8.x-4.3) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: (none)
ka: (არცერთი)

en: Label
ka: სათაური

en: Modules
ka: მოდულები

en: Page
ka: გვერდი

en: Fields
ka: ველები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
