Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Remove
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Hidden
ar: مخفي

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Add field
ar: أضف خانة
