Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Language
da: Sprog

en: Name
da: Navn

en: Field
da: Felt

en: Hidden
da: Skjult

en: Default value
da: Standardværdi

en: Add field
da: Tilføj felt

en: Field Name
da: Feltnavn
