Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Remove
de: Entfernen

en: Language
de: Sprache

en: Field
de: Feld

en: Hidden
de: Ausgeblendet

en: Default value
de: Standardwert

en: Add field
de: Feld hinzufügen

en: Field Name
de: Feldname

en: Field Value
de: Feldwert

en: Config name
de: Konfig-Name

en: Organization id
de: Organisations-ID
