Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Add field
eu: Gehitu eremua
