Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Language
fi: Kieli

en: Name
fi: Nimi

en: Field
fi: Kenttä

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Add field
fi: Lisää kenttä
