Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Language
gu: ભાષા

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Add field
gu: ક્ષેત્ર ઉમેરો
