Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Remove
jv: Buwang

en: Language
jv: Basa

en: Name
jv: Jeneng

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Add field
jv: Tambah field
