Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Language
ka: ენა

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Hidden
ka: დამალული

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Add field
ka: ველის დამატება
