Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Remove
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Add field
kk: Өрісті қосу
