Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Language
km: ភាសា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Add field
km: បន្ថែម​វាល
