Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Add field
lt: Pridėti laukelį
