Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Language
mr: भाषा

en: Name
mr: नाव

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
