Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Language
sl: Jezik

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Hidden
sl: Skrito

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Add field
sl: dodaj polje
