Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Remove
sq: Hiq

en: Language
sq: Gjuha

en: Name
sq: Emri

en: Add field
sq: Shto fushë
