Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Language
tr: Dil

en: Name
tr: İsim

en: Field
tr: Alan

en: Hidden
tr: Gizli

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Add field
tr: Alan ekle
