Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Remove
uk: Вилучити

en: Language
uk: Мова

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Hidden
uk: Приховано

en: Default value
uk: Базове значення

en: Add field
uk: Додати поле

en: Field Name
uk: Ім'я поля

en: Field Value
uk: Значення поля
