Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: Name
ur: نام

en: Field
ur: فیلڈ

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
