Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: Language
az: Dil

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Hidden
az: Gizli

en: Default value
az: Standart qiymət
