Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Remove
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Hidden
be: Схаваць

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Add field
be: Дадаць поле
