Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Remove
ca: Elimina

en: Language
ca: Llengua

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Hidden
ca: Ocult

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Add field
ca: Afegeix camp

en: Field Name
ca: Nom del camp
