Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Language
el: Γλώσσα

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Add field
el: Προσθήκη πεδίου
