Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Language
et: Keel

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Hidden
et: Peidetud

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Add field
et: Lisa väli
