Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Remove
gl: Quitar

en: Language
gl: Idioma

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Hidden
gl: Oculto

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Add field
gl: Engadir campo
