Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Language
hu: Nyelv

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Add field
hu: Mező hozzáadása

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Replace tokens
hu: Vezérjelek cseréje
