Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Remove
it: Elimina

en: Language
it: Lingua

en: Name
it: Nome

en: Field
it: Campo

en: Hidden
it: Nascosto

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Add field
it: Aggiungi campo
