Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Remove
ja: 削除

en: Language
ja: 言語

en: Name
ja: 名前

en: Field
ja: フィールド

en: Hidden
ja: 非表示

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Add field
ja: フィールドの追加

en: Field Name
ja: フィールド名

en: Browse available tokens
ja: 利用可能なトークンを閲覧
