Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು
