Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Language
ku: زمان

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Add field
ku: بۆشایی زیادبکە
