Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Language
lv: Valoda

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Browse available tokens
lv: Pārlūkot pieejamos marķierus
