Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Language
nl: Taal

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Add field
nl: Veld toevoegen

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Replace tokens
nl: Tokens vervangen

en: Browse available tokens
nl: Door beschikbare tokens bladeren
