Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Remove
nn: Fjern

en: Language
nn: Språk

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Hidden
nn: Skjult
