Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Remove
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Name
fa: نام

en: Field
fa: میدان

en: Hidden
fa: پنهان

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: Add field
fa: افزودن میدان
