Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Language
ro: Limba

en: Name
ro: Nume

en: Field
ro: Câmp

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Add field
ro: Adaugă câmp
