Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Remove
fr: Retirer

en: Language
fr: Langue

en: Name
fr: Nom

en: Default Value
fr: Valeur par défaut

en: Add Field
fr: Ajouter un champ

en: Hidden
fr: Caché

en: Default value
fr: Valeur par défaut
