Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Language
hy: Լեզու

en: Name
hy: Անուն

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
