Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Name
bo: མིང

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
