Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Name
ne: नाम

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान
