Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Language
ta: மொழி

en: Name
ta: பெயர்

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு
