Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Language
te: భాష

en: Name
te: పేరు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
