Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha5) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Name
am: ስም

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
