Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha5) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Language
ast: Llingua

en: Name
ast: Nome

en: Hidden
ast: Anubríu
