Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Language
is: Tungumál

en: Name
is: Nafn

en: Hidden
is: Falið

en: Default value
is: Sjálfgildi
