Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha6) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Remove
cs: Odstranit

en: Language
cs: Jazyk

en: Name
cs: Jméno

en: Add Field
cs: Přidat pole

en: Hidden
cs: Skryté

en: Default value
cs: Výchozí hodnota
