Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha6) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Remove
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Name
eo: Nomo

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
